Kontaktinfo

Håkan
Håkan

VD/Säljare
Telefon: 016-34 40 80 - Tryck 1 för försäljning
E-post: info@caravan.se

Andreas
Andreas

Säljare/IT/Marknadsföring
Telefon: 016-34 40 80 - Tryck 1 för försäljning
E-post: andreas@caravan.se

Åsa
Åsa

Säljare
Telefon: 016-34 40 80 - Tryck 1 för försäljning
E-post: asa@caravan.se

Tony
Tony

Säljare
Telefon: 016-34 40 80 - Tryck 1 för försäljning
E-post: tony@caravan.se

Kjell
Kjell

Butikschef
Telefon: 016-34 40 80 - Tryck 2 för butik
E-post: butiken@caravan.se

Jennie
Jennie

Kundmottagare/Reservdelar
Telefon: 016-34 40 80 - Tryck 3 för verkstad
E-post: reservdelar@caravan.se

Mikael
Mikael

Verkstadschef/Kundmottagare
Telefon: 016-34 40 80
E-post: mikael@caravan.se

Thomas
Thomas

Servicetekniker/Ansvarig försäkringsarbeten

Peter
Peter

Servicetekniker

Hans
Hans

Servicetekniker

Johan
Johan

Servicetekniker

Anders
Anders

Servicetekniker

Christian
Christian

Servicetekniker/Inbyteskontrollant

Kent
Kent

Tvätt/Inbyten

Roine
Roine

Alltiallo

Eva
Eva

Ekonomi/Administration
Telefon: 016-34 40 80
E-post: eva@caravan.se

Maria
Maria

Administration
Telefon: 016-34 40 80
E-post: maria@caravan.se

Buaban
Buaban "Boa"

Rekonditionering

Kirsti
Kirsti

Rekonditionering

Tord
Tord

Säljare (Timanställd/pensionär)
Telefon: 016-34 40 80 - Tryck 1 för försäljning

 ÖPPETTIDER

Försäljning & Butik
Måndag - Fredag: 09.00 - 18.00
Lördag: 10.00 - 14.00
Söndag: Stängt
Verkstad
Måndag: 09.00 - 17.00
Tisdag - Fredag: 08.00 - 17.00

Avvikande öppettider »

SENASTE HUSBILARNA

SENASTE HUSVAGNARNA

Kontakta oss

Viggeby Solbacken
635 09 Eskilstuna

Telefon: 016-34 40 80
E-post: info@caravan.se
Fax: 016-35 80 85

Öppettider

Försäljning & Butik
Måndag - Fredag: 09.00 - 18.00
Lördag: 10.00 - 14.00
Söndag: Stängt
Verkstad
Måndag: 09.00 - 17.00
Tisdag - Fredag: 08.00 - 17.00

Några ord från vår VD

Vi är ett fullserviceföretag. Det betyder att vi säljer, servar och utrustar allt från minsta husvagn till största husbil. Vår 48-åriga erfarenhet borgar för Din trygghet med hög kvalitet- och servicenivå.

För oss på Caravan AB är Din fritid viktigast. Vi vet att en bra husbil eller husvagn inte bara innebär en god bekvämlighet, utan också skapar minnen för livet som gärna delas med nära och kära.

Läs mer här »

Håkan Johansson, VD, Caravan AB i Eskilstuna